zPlusami.pl Jedyna taka społeczność

Blog

Zaproszenie do udziału w cyklu szkoleń Polska PLUS

W imieniu Zjednoczenia na Rzecz Żyjących z HIV/AIDS “Pozytywni w Tęczy” zachęcam do wzięcia udziału w cyklu szkoleń “Polska Plus”.

Cykl szkoleń obejmuje 6 zjazdów po 16 godzin szkoleniowych (razem 96 godzin – piętnaście bloków szkoleniowych), które będą miały na celu odpowiednie, specjalistyczne przeszkolenie uczestników/ek z zakresu zarządzania organizacją pozarządową i problematyki HIV/AIDS i STI oraz podwyższenie i wzmocnienie kompetencji zawodowych i osobistych przedstawicieli/ek organizacji pozarządowych (koordynatorów/ek, kadry kierowniczej, członków/członkiń Zarządów) zajmujących się profilaktyką HIV/AIDS lub/i promocją zdrowia.
Szkolenie przewidziane jest dla maksymalnie 36 osób.
Miejsce szkolenia: Siedziba Zjednoczenia “Pozytywni w Tęczy” przy ulicy Targowej 44 lok. 1/1A w Warszawie.
Zakres czasowy: 25.08.2012 – 18.11.2012.
Udział w szkoleniu jest bezpłatny.
Organizatorzy zapewniają lunch, przerwy kawowe oraz bezpłatne materiały szkoleniowe.
Dla uczestników/ek spoza Warszawy zapewniamy zwrot kosztów podroży (maksymalnie do kwoty 150 zł. za jeden zjazd) oraz nocleg w hotelu.
W celu zgłoszenia udziału na cykl szkoleń, prosimy o wypełnienie i własnoręczne podpisanie karty zgłoszeniowej i przesłanie skanu karty w formie elektronicznej na adres koordynatorki projektu Dagmary Kraus: dagmara@kraus.org.pl – najpóźniej do 15.08.2012.
Informujemy, że skontaktujemy się ze wszystkimi osobami, które nadeślą do nas karty zgłoszeniowe w w/w terminie i poinformujemy ich o wynikach kwalifikacji na szkolenie najpóźniej do 19.08.2012.
Warunkiem koniecznym do udziału w cyklu szkoleń jest zaakceptowanie i podpisanie umowy szkoleniowej.
Cykl szkoleń zostanie zakończony egzaminem pisemnym (testem). Osoby, które ukończą cykl szkoleń oraz zdecydują się na podejście do egzaminu otrzymają certyfikat zaświadczający o ukończeniu cyklu szkoleń.
Więcej informacji na temat realizacji projektu i cyklu szkoleń udziela koordynatorka zadania: Dagmara Kraus pod numerem telefonu: 602 175 387 lub pocztą elektroniczną pod adresem: dagmara@kraus.org.pl
Projekt jest dofinansowany ze środków Programu Operacyjnego Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.
W załączeniu przesyłam: ramowy program cyklu szkoleń, formularz karty zgłoszeniowej, tekst umowy szkoleniowej.
KiepskieTakie sobieMoże byćBardzo dobreSuper (Jeszcze nie oceniony)
Loading ... Loading ...

Dodaj komentarz

© 2009 zPlusami.pl All Rights Reserved. Podziękowania
korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu
AIDS i HIV
Serwis społecznościowy dla ludzi z HIV i chorych na AIDS. Dołącz do społeczności HIV, AIDS.
AIDS - (Acquired Immunodeficiency Syndrome) - Zespół nabytego niedoboru odporności - Jak zapobiegać, zarażeni HIV, Metody leczenia HIV i AIDS to wszystko w zPlusami.pl
HIV I AIDS to już nie tematu tabu! Nie obawiaj się o tym rozmawiać! Poznaj ludzi takich jak ty i zawiązuj znajomości! Tu znajdziesz wszystko o HIV i AIDS
Do twoje dyspozycji oddajemy - Forum HIV i Forum AIDS. Tematyczne grupy w których dowiesz się i spotkasz wartościowych i pozytywnych ludzi. Grupy AIDS i dużo artykułów o AIDS i HIV.
Polecamy: Wise | Blog IT |