zPlusami.pl Jedyna taka społeczność

Blog

Waszyngton: międzynarodowa konferencja ws. AIDS

W dniach 22-27 lipca Igor Radziewicz-Winnicki, podsekretarz stanu w Ministerstwie Zdrowia przewodniczył polskiej delegacji na XIX Międzynarodową Konferencję ws. AIDS w Waszyngtonie.

Jak poinformowało 30 lipca MZ, była to kolejna z cyklicznych konferencji poświęconych tej tematyce, które odbywają się co 2 lata. Polska do końca 2012 roku pełni rolę przewodniczącego Rady Koordynacyjnej Programu UNAIDS. Waszyngtońska konferencja była jednym z najważniejszych wydarzeń międzynarodowych poświęconych walce z epidemią AIDS.

Wzięło w niej udział około 25 tys. osób z całego świata, m.in. politycy, przedstawiciele środowiska akademickiego, dziennikarze, organizacje pozarządowe, osoby żyjące z wirusem oraz lekarze. Wśród prelegentów obecni byli m.in.: sekretarz stanu Hillary Clinton oraz dyrektor wykonawczy UNAIDS Michel Sidibé.

Więcej: www.mz.gov.pl

KiepskieTakie sobieMoże byćBardzo dobreSuper (Jeszcze nie oceniony)
Loading ... Loading ...

Dodaj komentarz

© 2009 zPlusami.pl All Rights Reserved. Podziękowania
korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu
AIDS i HIV
Serwis społecznościowy dla ludzi z HIV i chorych na AIDS. Dołącz do społeczności HIV, AIDS.
AIDS - (Acquired Immunodeficiency Syndrome) - Zespół nabytego niedoboru odporności - Jak zapobiegać, zarażeni HIV, Metody leczenia HIV i AIDS to wszystko w zPlusami.pl
HIV I AIDS to już nie tematu tabu! Nie obawiaj się o tym rozmawiać! Poznaj ludzi takich jak ty i zawiązuj znajomości! Tu znajdziesz wszystko o HIV i AIDS
Do twoje dyspozycji oddajemy - Forum HIV i Forum AIDS. Tematyczne grupy w których dowiesz się i spotkasz wartościowych i pozytywnych ludzi. Grupy AIDS i dużo artykułów o AIDS i HIV.
Polecamy: Wise | Blog IT |