zPlusami.pl Jedyna taka społeczność

Blog

Przeglądasz archiwa podpisane " who".

Lepsza terapia dla ciężarnych kobiet z HIV.

Kwiecień 26, 2012

Ostatnio wydane wytyczne Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), mające na celu wyeliminowanie przenoszenia HIV w okresie okołoporodowym, zalecają wcześniejszą i trwającą przez całe życie terapię antyretrowirusową przyszłych matek. Wytyczne te są popierane przez organizację Lekarze Bez Granic (MSF). (more…)

Naprawdę Szybkie Podsumowanie — IAS 2011, Rzym

Sierpień 11, 2011

Właśnie wróciłem z IAS 2011. Poniżej przedstawiam Naprawdę Szybkie Podsumowanie spotkania, z góry przepraszając za brak organizacji i (co jeszcze bardziej prawdopodobne) opuszczenie ważnych rzeczy.  Dla celów informacyjnych, pod tym adresem są dostępne streszczenia online. Myślę, że ten sam link znajduje się na stronie internetowej spotkania, ale jakoś nie mogę go znaleźć. (more…)

Dostęp do terapii antyretrowirusowej wciąż bardzo ograniczony.

Październik 4, 2010

Choć w 2009 roku rekordowa liczba mieszkańców krajów rozwijających się rozpoczęła terapię antyretrowirusową, zdaniem Światowej Organizacji Zdrowia, mało prawdopodobne jest, aby cele wyznaczone na 2010 rok zostały zrealizowane – informuje Reuters.
(more…)

© 2009 zPlusami.pl All Rights Reserved. Podziękowania
korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu
AIDS i HIV
Serwis społecznościowy dla ludzi z HIV i chorych na AIDS. Dołącz do społeczności HIV, AIDS.
AIDS - (Acquired Immunodeficiency Syndrome) - Zespół nabytego niedoboru odporności - Jak zapobiegać, zarażeni HIV, Metody leczenia HIV i AIDS to wszystko w zPlusami.pl
HIV I AIDS to już nie tematu tabu! Nie obawiaj się o tym rozmawiać! Poznaj ludzi takich jak ty i zawiązuj znajomości! Tu znajdziesz wszystko o HIV i AIDS
Do twoje dyspozycji oddajemy - Forum HIV i Forum AIDS. Tematyczne grupy w których dowiesz się i spotkasz wartościowych i pozytywnych ludzi. Grupy AIDS i dużo artykułów o AIDS i HIV.
Polecamy: Wise | Blog IT |