zPlusami.pl Jedyna taka społeczność

Blog

Przeglądasz archiwa podpisane " Warszawa".

Zaproszenie do udziału w cyklu szkoleń Polska PLUS

Sierpień 3, 2012

W imieniu Zjednoczenia na Rzecz Żyjących z HIV/AIDS “Pozytywni w Tęczy” zachęcam do wzięcia udziału w cyklu szkoleń “Polska Plus”. (more…)

W sobotę w Warszawie “Otwarty Dzień Testowania na HIV”

Maj 26, 2011

Epidemia HIV/AIDS dotyczy głównie młodych ludzi – prawie 40 proc. zakażonych ma od 15 do 24 lat. Szacuje się, że ok. połowa zakażonych Polaków nie wie o infekcji. W sobotę Społeczny Komitet ds. AIDS organizuje w sześciu miastach Polski “Otwarty Dzień Testowania na HIV” między innymi w Warszawie.
(more…)

Zbadaj się bezpłatnie na HIV w sobotę 18 grudnia

Grudzień 17, 2010

Od poniedziałku wystawa “Projekt Test” zachęca do testowania się na HIV na warszawskiej stacji metra Centrum. A już w najbliższą sobotę 18.12 na Chmielnej 4, w godz. 10-18, będzie można bezpłatnie i anonimowo testować się na HIV.

(more…)

Memorial AIDS Day 2010 (Dzień Pamięci o Zmarłych na AIDS)

Maj 14, 2010

27. Międzynarodowy Dzień Pamięci o Osobach Zmarłych na AIDS
16 maja 2010r.
International AIDS Candlelight Memorial

W imieniu Zjednoczenia “Pozytywni w Tęczy” serdecznie zapraszamy na wydarzenia związane z obchodami Dnia Pamięci o Zmarłych na AIDS w Warszawie.

(more…)

© 2009 zPlusami.pl All Rights Reserved. Podziękowania
korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu
AIDS i HIV
Serwis społecznościowy dla ludzi z HIV i chorych na AIDS. Dołącz do społeczności HIV, AIDS.
AIDS - (Acquired Immunodeficiency Syndrome) - Zespół nabytego niedoboru odporności - Jak zapobiegać, zarażeni HIV, Metody leczenia HIV i AIDS to wszystko w zPlusami.pl
HIV I AIDS to już nie tematu tabu! Nie obawiaj się o tym rozmawiać! Poznaj ludzi takich jak ty i zawiązuj znajomości! Tu znajdziesz wszystko o HIV i AIDS
Do twoje dyspozycji oddajemy - Forum HIV i Forum AIDS. Tematyczne grupy w których dowiesz się i spotkasz wartościowych i pozytywnych ludzi. Grupy AIDS i dużo artykułów o AIDS i HIV.
Polecamy: Wise | Blog IT |