zPlusami.pl Jedyna taka społeczność

Blog

Przeglądasz archiwa podpisane " poród".

Terapia z zastosowaniem inhibitora proteazy ze wzmocnieniem rytonawirem podczas ciąży zwiększa ryzyko przedwczesnego porodu.

Kwiecień 25, 2012

Według doniesienia francuskich badaczy zamieszczonego w Clinical Infectious Diseases, terapia antyretrowirusowa w okresie ciąży wiąże się ze zwiększonym ryzykiem przedwczesnego porodu. Przeprowadzone duże badanie pokazało, że szczególnie terapia z zastosowaniem inhibitora proteazy ze wzmocnieniem rytonawirem była powiązana z przedwczesnym porodem. (more…)

CIĄŻA a HIV

Wrzesień 5, 2011

Dobre Wieści

W związku z postępem w opiece i terapii HIV wiele kobiet żyjących z HIV (HIV-pozytywnych) żyje dłużej, i są zdrowsze. Myśląc o swojej przyszłości, niektóre z tych kobiet decydują się na posiadanie dzieci, których zawsze pragnęły.

(more…)

© 2009 zPlusami.pl All Rights Reserved. Podziękowania
korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu
AIDS i HIV
Serwis społecznościowy dla ludzi z HIV i chorych na AIDS. Dołącz do społeczności HIV, AIDS.
AIDS - (Acquired Immunodeficiency Syndrome) - Zespół nabytego niedoboru odporności - Jak zapobiegać, zarażeni HIV, Metody leczenia HIV i AIDS to wszystko w zPlusami.pl
HIV I AIDS to już nie tematu tabu! Nie obawiaj się o tym rozmawiać! Poznaj ludzi takich jak ty i zawiązuj znajomości! Tu znajdziesz wszystko o HIV i AIDS
Do twoje dyspozycji oddajemy - Forum HIV i Forum AIDS. Tematyczne grupy w których dowiesz się i spotkasz wartościowych i pozytywnych ludzi. Grupy AIDS i dużo artykułów o AIDS i HIV.
Polecamy: Wise | Blog IT |