zPlusami.pl Jedyna taka społeczność

Blog

Przeglądasz archiwa podpisane " obrzezanie".

Zimbabwe: posłowie poddali się obrzezaniu w ramach walki z AIDS

Lipiec 1, 2012

Posłowie z komisji zdrowia parlamentu Zimbabwe poddali się zabiegowi obrzezania, by zachęcić do tego innych mężczyzn i w ten sposób zmniejszyć ryzyko zarażenia się śmiercionośnym wirusem HIV, powodującym AIDS.
(more…)

Konferencja IAS Kończy się Dobrymi Wiadomościami dotyczącymi Zapobiegania Zakażeniom HIV

Sierpień 12, 2011

Od: Henry J. Kaiser Family Foundation

„ W środę naukowcy zakończyli swoje największe spotkanie w 30-letniej historii AIDS, prezentując niesamowitą broń mającą zapobiegać rozpowszechnianiu się HIV” – donosi agencja France-Press na temat 6 Konferencji Międzynarodowego Stowarzyszenia ds. AIDS na temat Patogenezy, Leczenia i Zapobiegania HIV, która odbyła się w Rzymie. Artykuł podsumowuje odkrycia z badań przedstawione na konferencji i dotyczące stosowania leczenia jako prewencji, profilaktyki przed ekspozycją (PrEP), obrzezania mężczyzn oraz „niegdyś niewyobrażalnego celu” znalezienia leku (Ingham, 20 lipca). (more…)

© 2009 zPlusami.pl All Rights Reserved. Podziękowania
korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu
AIDS i HIV
Serwis społecznościowy dla ludzi z HIV i chorych na AIDS. Dołącz do społeczności HIV, AIDS.
AIDS - (Acquired Immunodeficiency Syndrome) - Zespół nabytego niedoboru odporności - Jak zapobiegać, zarażeni HIV, Metody leczenia HIV i AIDS to wszystko w zPlusami.pl
HIV I AIDS to już nie tematu tabu! Nie obawiaj się o tym rozmawiać! Poznaj ludzi takich jak ty i zawiązuj znajomości! Tu znajdziesz wszystko o HIV i AIDS
Do twoje dyspozycji oddajemy - Forum HIV i Forum AIDS. Tematyczne grupy w których dowiesz się i spotkasz wartościowych i pozytywnych ludzi. Grupy AIDS i dużo artykułów o AIDS i HIV.
Polecamy: Wise | Blog IT |