zPlusami.pl Jedyna taka społeczność

Blog

Przeglądasz archiwa podpisane " lekarz".

W Poznaniu znów można się badać na HIV.

Czerwiec 20, 2012

Nowy punkt konsultacyjno-diagnostyczny dla osób, które obawiają się zakażenia wirusem HIV powstał w szpitalu przy ul. Szwajcarskiej. Na razie będzie działał dwa razy w tygodniu.

(more…)

Część 2: Zaangażowanie się w swoją opiekę medyczną

Maj 10, 2011

Jak najszybsze objęcie opieką medyczną

Bardzo ważne jest jak najszybsze objęcie opieką medyczną po zdiagnozowaniu zakażenia. Przyczyną nie jest konieczność natychmiastowego rozpoczęcia przyjmowania leków, ale konieczność oceny Twojego zdrowia przez lekarza oraz rozpoczęcie planowania na przyszłość. Objęcie opieką może poprawić jakość Twojego życia jeszcze przed rozpoczęciem terapii.
(more…)

© 2009 zPlusami.pl All Rights Reserved. Podziękowania
korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu
AIDS i HIV
Serwis społecznościowy dla ludzi z HIV i chorych na AIDS. Dołącz do społeczności HIV, AIDS.
AIDS - (Acquired Immunodeficiency Syndrome) - Zespół nabytego niedoboru odporności - Jak zapobiegać, zarażeni HIV, Metody leczenia HIV i AIDS to wszystko w zPlusami.pl
HIV I AIDS to już nie tematu tabu! Nie obawiaj się o tym rozmawiać! Poznaj ludzi takich jak ty i zawiązuj znajomości! Tu znajdziesz wszystko o HIV i AIDS
Do twoje dyspozycji oddajemy - Forum HIV i Forum AIDS. Tematyczne grupy w których dowiesz się i spotkasz wartościowych i pozytywnych ludzi. Grupy AIDS i dużo artykułów o AIDS i HIV.
Polecamy: Wise | Blog IT |