zPlusami.pl Jedyna taka społeczność

Blog

Przeglądasz archiwa podpisane " Badanie".

TVN szuka osób do programu

Wrzesień 17, 2013

TEST NA OBECNOŚĆ WIRUSA HIV
Obawiasz się, że możesz być zakażony wirusem HIV? A może martwisz się o zdrowie kogoś z Twoich bliskich? Do programu telewizyjnego poszukujemy osób, które chciałyby poddać się badaniom na obecność wirusa HIV. Badania są bezpłatne. Za udział w programie przewidziane jest honorarium.
Osoby zainteresowane proszę o kontakt na mail: a.sulawa@tvn.pl

Pozdrawiam
Aleksandra Suława

W Poznaniu znów można się badać na HIV.

Czerwiec 20, 2012

Nowy punkt konsultacyjno-diagnostyczny dla osób, które obawiają się zakażenia wirusem HIV powstał w szpitalu przy ul. Szwajcarskiej. Na razie będzie działał dwa razy w tygodniu.

(more…)

Profile osób korzystających z pomocy Punktów Konsultacyjno-Diagnostycznych

Luty 21, 2012

Na zlecenie Krajowego Centrum ds. AIDS zostało przeprowadzone badanie wśród osób wykonujących testy na obecność wirusa HIV. Badanie polegało m.in. na analizie kwestionariuszy wypełnianych w Punktach Konsultacyjno-Diagnostycznych (PKD). (more…)

Potrójna terapia lekami antyretrowirusowymi zmniejsza śmiertelność matek, odsetek przedwczesnych i martwych urodzeń – na podstawie wyników badania w Mozambiku / Malawi

Lipiec 18, 2011

W Malawi i Mozambiku prawdopodobieństwo zgonu kobiety poddawanych potrójnej terapii antyretrowirusowej przez okres trzech miesięcy przed porodem lub dłuższy  było trzynastokrotnie mniejsze niż w przypadku kobiet nie poddawanych terapii, co stwierdziła Maria Cristina Marazzi ze współpracownikami w ramach retrospektywnego badania kohortowego obejmującego ponad 3000 kobiet z 31 Ośrodków Rozpowszechniania Leków Przeciwko AIDS  i Niedożywieniu (Drug Resource Enhancement Against AIDS and Malnutrition – DREAM), opublikowanego w rozszerzonym internetowym wydaniu AIDS.

(more…)

Wrocław: Badania na HIV.

Maj 17, 2011

Anonimowo i bezpłatnie – pół godziny wystarczy, by mieć pewność, że nie jesteśmy nosicielami wirusa HIV. Rusza kampania, która ma nakłaniać Dolnoślązaków do wykonania testu. To konieczność, bo nasz region jest czarnym punktem na mapie kraju. To właśnie u nas mieszka najwięcej zarażonych, a większość nie ma pojęcia, że jest nosicielami HIV.
(more…)

Zbadaj się bezpłatnie na HIV w sobotę 18 grudnia

Grudzień 17, 2010

Od poniedziałku wystawa “Projekt Test” zachęca do testowania się na HIV na warszawskiej stacji metra Centrum. A już w najbliższą sobotę 18.12 na Chmielnej 4, w godz. 10-18, będzie można bezpłatnie i anonimowo testować się na HIV.

(more…)

Testy HIV

Luty 24, 2010

Na stronie http://zplusami.pl/gdzie-mozna-zrobic-test-na-hiv/ została umieszczona lista punktów, z podziałem na miasta, gdzie można zbadać się na obecność wirusa HIV w organiźmie.

Jeśli znacie jeszcze jakieś inne wielka prośba o nadsyłanie ich na adres: mail@zplusami.pl lub ze strony Kontakt.

© 2009 zPlusami.pl All Rights Reserved. Podziękowania
korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu
AIDS i HIV
Serwis społecznościowy dla ludzi z HIV i chorych na AIDS. Dołącz do społeczności HIV, AIDS.
AIDS - (Acquired Immunodeficiency Syndrome) - Zespół nabytego niedoboru odporności - Jak zapobiegać, zarażeni HIV, Metody leczenia HIV i AIDS to wszystko w zPlusami.pl
HIV I AIDS to już nie tematu tabu! Nie obawiaj się o tym rozmawiać! Poznaj ludzi takich jak ty i zawiązuj znajomości! Tu znajdziesz wszystko o HIV i AIDS
Do twoje dyspozycji oddajemy - Forum HIV i Forum AIDS. Tematyczne grupy w których dowiesz się i spotkasz wartościowych i pozytywnych ludzi. Grupy AIDS i dużo artykułów o AIDS i HIV.
Polecamy: Wise | Blog IT |