zPlusami.pl Jedyna taka społeczność

Blog

Przeglądasz archiwa podpisane " badania".

Alarmujące dane nt. HIV. Każdy może być chory!

Luty 15, 2012

Większość Polaków uważa, że zakażenie HIV ich nie dotyczy i tylko 9 proc. wykonało raz w życiu test na obecność wirusa. Tymczasem, Polska jest w czołówce krajów UE pod względem liczby zakażonych, którzy nie wiedzą o swojej infekcji – przypominają eksperci.
(more…)

Podsumowanie Najnowszych Informacji na Temat Leczenia i Badań HIV/AIDS na dzień 20 lipca 2011

Sierpień 1, 2011

Myles Helfand, The Body
W podsumowaniu najnowszych informacji na temat leczenia i badań HIV/AIDS opracowanym przez serwis The Body przyjrzymy się rzeczowo ostatnim wartym odnotowania wynikom badań dotyczących HIV – w szczególności badań dotyczących terapii HIV oraz problemów zdrowotnych ludzi żyjących z HIV.
(more…)

© 2009 zPlusami.pl All Rights Reserved. Podziękowania
korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu
AIDS i HIV
Serwis społecznościowy dla ludzi z HIV i chorych na AIDS. Dołącz do społeczności HIV, AIDS.
AIDS - (Acquired Immunodeficiency Syndrome) - Zespół nabytego niedoboru odporności - Jak zapobiegać, zarażeni HIV, Metody leczenia HIV i AIDS to wszystko w zPlusami.pl
HIV I AIDS to już nie tematu tabu! Nie obawiaj się o tym rozmawiać! Poznaj ludzi takich jak ty i zawiązuj znajomości! Tu znajdziesz wszystko o HIV i AIDS
Do twoje dyspozycji oddajemy - Forum HIV i Forum AIDS. Tematyczne grupy w których dowiesz się i spotkasz wartościowych i pozytywnych ludzi. Grupy AIDS i dużo artykułów o AIDS i HIV.
Polecamy: Wise | Blog IT |