zPlusami.pl Jedyna taka społeczność

Blog

Przeglądasz archiwa podpisane " Wiadomości".

Ruszyła infolinia Programu SHE dla kobiet żyjących z HIV i ich najbliższych

Maj 7, 2013

Polki żyjące z HIV rzadko zwierzają się ze swoich problemów nawet najbliższym, bo boją się wypaść z roli opiekuńczej matki czy wspierającej żony. 6 maja br. odpowiedzi na trudne pytania czy też zwykłe, ludzkie wsparcie można uzyskać zupełnie anonimowo dzięki telefonowi zaufania Programu SHE. (more…)

Program SHE wspiera kobiety żyjące z HIV

Marzec 7, 2013

Program SHE wspiera kobiety żyjące z HIV

16 marca 2013 – Kościerzyna

Zakażenie HIV dla kobiety, oprócz konsekwencji zdrowotnych, zazwyczaj wiąże się ze szczególnie dużym obciążeniem psychicznym. Bez odpowiedniego wsparcia trudno kobietom żyjącym z HIV sprostać wyzwaniom, jakimi są m.in. akceptacja zakażenia, ujawnienie go najbliższym czy uzyskanie dobrej jakości opieki medycznej.

16 marca w Kościerzynie odbędą się warsztaty edukacyjne dla kobiet zakażonych HIV. (more…)

Zaproszenie do udziału w cyklu szkoleń Polska PLUS

Sierpień 3, 2012

W imieniu Zjednoczenia na Rzecz Żyjących z HIV/AIDS “Pozytywni w Tęczy” zachęcam do wzięcia udziału w cyklu szkoleń “Polska Plus”. (more…)

Waszyngton: międzynarodowa konferencja ws. AIDS

Lipiec 30, 2012

W dniach 22-27 lipca Igor Radziewicz-Winnicki, podsekretarz stanu w Ministerstwie Zdrowia przewodniczył polskiej delegacji na XIX Międzynarodową Konferencję ws. AIDS w Waszyngtonie.
(more…)

Poznań: Anonimowy punkt HIV znowu działa

Lipiec 30, 2012

Przez pół roku Poznań był jedynym dużym miastem w Polsce, w którym nie istniał ani jeden anonimowy punkt badań na okoliczność HIV. Co ciekawe, poprzedni zamknięto… bo cieszył się zbyt wielkim zainteresowaniem. (more…)

Domowy test na HIV. Przełom, ale nie wykrywa w 100 proc.

Lipiec 4, 2012

W ciągu kilku miesięcy ma być dostępny domowy test na obecność wirusa HIV. Produkt otrzymał pozytywną opinię Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków.
(more…)

Wsparcie dla kobiet żyjących z HIV w Szczecinie (Warsztaty: 7.07.2012)

Lipiec 4, 2012


(more…)

Mnie HIV nie dotyczy! Czy na pewno?

Lipiec 2, 2012

Kiedy to złapałeś? Jak byłeś na kontrakcie w Niemczech? – Daj spokój! To krótka piłka. Przygoda na jedną noc. Dziewczyna była czysta
(more…)

Zimbabwe: posłowie poddali się obrzezaniu w ramach walki z AIDS

Lipiec 1, 2012

Posłowie z komisji zdrowia parlamentu Zimbabwe poddali się zabiegowi obrzezania, by zachęcić do tego innych mężczyzn i w ten sposób zmniejszyć ryzyko zarażenia się śmiercionośnym wirusem HIV, powodującym AIDS.
(more…)

W Poznaniu znów można się badać na HIV.

Czerwiec 20, 2012

Nowy punkt konsultacyjno-diagnostyczny dla osób, które obawiają się zakażenia wirusem HIV powstał w szpitalu przy ul. Szwajcarskiej. Na razie będzie działał dwa razy w tygodniu.

(more…)

© 2009 zPlusami.pl All Rights Reserved. Podziękowania
korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu
AIDS i HIV
Serwis społecznościowy dla ludzi z HIV i chorych na AIDS. Dołącz do społeczności HIV, AIDS.
AIDS - (Acquired Immunodeficiency Syndrome) - Zespół nabytego niedoboru odporności - Jak zapobiegać, zarażeni HIV, Metody leczenia HIV i AIDS to wszystko w zPlusami.pl
HIV I AIDS to już nie tematu tabu! Nie obawiaj się o tym rozmawiać! Poznaj ludzi takich jak ty i zawiązuj znajomości! Tu znajdziesz wszystko o HIV i AIDS
Do twoje dyspozycji oddajemy - Forum HIV i Forum AIDS. Tematyczne grupy w których dowiesz się i spotkasz wartościowych i pozytywnych ludzi. Grupy AIDS i dużo artykułów o AIDS i HIV.
Polecamy: Wise | Blog IT |