zPlusami.pl Jedyna taka społeczność

Blog

Przeglądasz archiwa podpisane " Bez kategorii".

Poszukiwane kobiety żyjące z HIV do wystąpienia w TV.

Maj 21, 2012

Do programu w telewizji Polsat Cafe poszukujemy kobiet żyjących z wirusem HIV. Poszukujemy kobiet, które zechciałby anonimowo(lub nie) opowiedzieć o swoich przeżyciach. (more…)

Część 3: Jak Sobie Radzić

Maj 10, 2011

Objęcie Opieką Zdrowotną

W Polsce zasady opieki zdrowotnej dla osób żyjących z HIV/AIDS określają: Krajowy Program Zapobiegania HIV i Zwalczania AIDS (Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 15 lutego 2011, Dz.U. 2011 nr 44 poz. 227), Ustawa z dnia 5 grudnia 2008 roku o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi (Dz.U. 2008 nr 234 poz. 1570, ze zmn.) oraz Ustawa z dnia 27 sierpnia 2004 roku o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (Dz.U. 2004 nr 210 poz. 2135, ze zmn.). Zgodnie z tą ostatnią ustawą wszystkie osoby ubezpieczone mają prawo do opieki medycznej, a osoby żyjące z HIV mają ponadto prawo do specjalistycznych świadczeń ambulatoryjnych bez skierowania lekarskiego.
(more…)

© 2009 zPlusami.pl All Rights Reserved. Podziękowania
korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu
AIDS i HIV
Serwis społecznościowy dla ludzi z HIV i chorych na AIDS. Dołącz do społeczności HIV, AIDS.
AIDS - (Acquired Immunodeficiency Syndrome) - Zespół nabytego niedoboru odporności - Jak zapobiegać, zarażeni HIV, Metody leczenia HIV i AIDS to wszystko w zPlusami.pl
HIV I AIDS to już nie tematu tabu! Nie obawiaj się o tym rozmawiać! Poznaj ludzi takich jak ty i zawiązuj znajomości! Tu znajdziesz wszystko o HIV i AIDS
Do twoje dyspozycji oddajemy - Forum HIV i Forum AIDS. Tematyczne grupy w których dowiesz się i spotkasz wartościowych i pozytywnych ludzi. Grupy AIDS i dużo artykułów o AIDS i HIV.
Polecamy: Wise | Blog IT |