zPlusami.pl Jedyna taka społeczność

Blog

Poszukiwane kobiety żyjące z HIV do wystąpienia w TV.

Do programu w telewizji Polsat Cafe poszukujemy kobiet żyjących z wirusem HIV. Poszukujemy kobiet, które zechciałby anonimowo(lub nie) opowiedzieć o swoich przeżyciach.

To dla nas wszystkich bardzo ważna dyskusja.

Rozumiem, że od ważnego społecznie problemu czy dziennikarstwa czysto informacyjnego jest tylko krok do taniej sensacji dlatego proponuję dobre, rzetelne dziennikarstwo kobiece skierowane także do kobiet.

Proszę o pilną odpowiedź lub przesłanie mi nr kontaktowego na adres programytelewizja@gmail.com, wówczas udzielę odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości.Nagranie odbędzie sie w Warszawie 25,05.

KiepskieTakie sobieMoże byćBardzo dobreSuper (Jeszcze nie oceniony)
Loading ... Loading ...

One response to “Poszukiwane kobiety żyjące z HIV do wystąpienia w TV.”

  1. Avatar of unreal unreal mówi:

    Działa tu coś ? Kiedyś były kategorie, teraz nic nie widać pusto? Czy mam problem z przeglądarką? I czy ta śliczność z foto na jedynej działajacej stronie w czarno białym foto z długimi czarnymi włosami ma plusa?

Dodaj komentarz

© 2009 zPlusami.pl All Rights Reserved. Podziękowania
korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu
AIDS i HIV
Serwis społecznościowy dla ludzi z HIV i chorych na AIDS. Dołącz do społeczności HIV, AIDS.
AIDS - (Acquired Immunodeficiency Syndrome) - Zespół nabytego niedoboru odporności - Jak zapobiegać, zarażeni HIV, Metody leczenia HIV i AIDS to wszystko w zPlusami.pl
HIV I AIDS to już nie tematu tabu! Nie obawiaj się o tym rozmawiać! Poznaj ludzi takich jak ty i zawiązuj znajomości! Tu znajdziesz wszystko o HIV i AIDS
Do twoje dyspozycji oddajemy - Forum HIV i Forum AIDS. Tematyczne grupy w których dowiesz się i spotkasz wartościowych i pozytywnych ludzi. Grupy AIDS i dużo artykułów o AIDS i HIV.
Polecamy: Wise | Blog IT |