zPlusami.pl Jedyna taka społeczność

Blog

Witamy w serwisie zPlusami.pl

Miło nam jest obwieścić, że po wielu niepowodzeniach udało się w końcu uruchomić serwis.

Serwis powstaje specjalnie dla was i to dzięki wam możemy pochwalić się tym co do tej pory osiągnęliśmy.
Bazujemy na waszych uwagach i chcemy tworzyć ten serwis z waszą pomocą, wszystkie sugestie odnośnie nowych funkcji i rozbudowy istniejących są mile widziane i na pewno nie pozostaną bez odpowiedzi.
Jako autorzy cieszymy się, że prawie całą funkcjonalność którą sobie założyliśmy udało się umieścić w serwisie, mamy nadzieję że spotka się ona z waszą aprobatą i z łatwością będziecie poruszać się po stronach serwisu.

Do waszej dyspozycji oddajemy:

Konto – w 100% darmowe i bezpieczne. Wystarczy że posiadasz adres email i możesz dołączyć do nas. Sam kontroluj poziom prywatności, umieść tylko tyle danych o sobie ile Chcesz.

Blogi – Każdy zarejestrowany użytkownik może stworzyć swój niepowtarzalny dziennik internetowy. Wystarczy, że podczas rejestracji zaznaczysz opcje “Tak, chcę utworzyć nowy blog” i już my zajmiemy się resztą. Jeśli chcesz utworzyć kolejny blog (możesz mieć ich 5) lub nie stworzyłeś bloga podczas rejestracji zawsze możesz to zrobić w profilu “Moje blogi > utwórz blog”.

  • Założymy dla Ciebie blog oparty na doskonały i cenionym systemie WordPress
  • Twój blog będzie dostępny pod unikatowy i prostym adresem url login.zplusami.pl
  • Możesz sam wybrać wygląd bloga spośród kilkunastu skórek (ich liczba cały czas rośnie)
  • Możesz sam stworzyć strukturę swojego bloga – tagi, strony, wpisy, zdjęcia itp.
  • Możesz zapraszać znajomych żeby tworzyli razem z tobą bloga

Grupy – Możecie tworzyć grupy zapraszać do nich znajomych, możecie stworzyć tyle grup ile chcecie. Możesz tworzyć grupy publiczne do których każdy będzie mógł dołączyć, prywatne do których dołączą tylko Ci użytkownicy którzy poproszą o członkostwo i zostanie ono zaakceptowane lub ukryte do których mogą należeć tylko osoby które zostaną przez Ciebie zaproszone.

Chat i Shoutbox – Lubisz prowadzić pogawędki ze znajomymi online? U nas masz dostęp do Chatu (Publicznego lub Grupowego). Dyskutuj ze znajomymi z Grupy Zainteresowań lub ze wszystkimi użytkownikami portalu. masz również dostęp do prywatnego pokoju gdzie możesz porozmawiać sam na sam ze znajomym. Chcesz jednocześnie pisać swojego bloga i mieć kontakt ze znajomymi na Chacie? Nic prostszego – uruchom z górnego menu Shoutbox i używaj go na każdej stronie serwisu (łącznie z blogami użytkowników zPlusami.pl).

KiepskieTakie sobieMoże byćBardzo dobreSuper (6 głosów, średnia: 3,17 na 5)
Loading ... Loading ...

Dodaj komentarz

© 2009 zPlusami.pl All Rights Reserved. Podziękowania
korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu
AIDS i HIV
Serwis społecznościowy dla ludzi z HIV i chorych na AIDS. Dołącz do społeczności HIV, AIDS.
AIDS - (Acquired Immunodeficiency Syndrome) - Zespół nabytego niedoboru odporności - Jak zapobiegać, zarażeni HIV, Metody leczenia HIV i AIDS to wszystko w zPlusami.pl
HIV I AIDS to już nie tematu tabu! Nie obawiaj się o tym rozmawiać! Poznaj ludzi takich jak ty i zawiązuj znajomości! Tu znajdziesz wszystko o HIV i AIDS
Do twoje dyspozycji oddajemy - Forum HIV i Forum AIDS. Tematyczne grupy w których dowiesz się i spotkasz wartościowych i pozytywnych ludzi. Grupy AIDS i dużo artykułów o AIDS i HIV.
Polecamy: Wise | Blog IT |