zPlusami.pl Jedyna taka społeczność

Blog

Część 4: KARTY MONITORINGU

osobiste narzędzia pomagające w samodzielnym monitorowaniu swojego stanu zdrowia

Na dalszych stronach znajdują się różne karty opracowane, aby pomóc Tobie w monitorowaniu stanu swojego zdrowia. Pomogą również w prowadzeniu ciągłego zapisu historii Twojego zdrowia oraz historii leczenia związanego z HIV.

Project Inform próbował zastanowić się nad rzeczami, z którymi będziesz musiał(a) sobie radzić biorąc leki. Jeżeli stwierdzisz, że dana karta nie odpowiada dokładnie Twoim potrzebom, możesz ją odpowiednio dostosować. Chcielibyśmy tylko zasugerować, aby zabierać te karty ze sobą na wizyty lekarskie. Wspólne analizowanie ich może pomóc w zapewnieniu, że dobrze zrozumiesz, jakie leki powinieneś/ powinnaś przyjmować i kiedy. Pomoże to również zapewnić, że Twój lekarz będzie wiedział o wszystkich Twoich problemach.

Mamy nadzieję, że udostępnisz te karty innym. Niezależnie, czy jest to grupa wsparcia, na której spotkania chodzisz, czy też Twój opiekun społeczny, przekaż je dalej. A jeśli masz sugestie dotyczące ich udoskonalenia, prosimy o kontakt.

Pobierz kartę

KiepskieTakie sobieMoże byćBardzo dobreSuper (1 głosów, średnia: 5,00 na 5)
Loading ... Loading ...

Dodaj komentarz

© 2009 zPlusami.pl All Rights Reserved. Podziękowania
korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu
AIDS i HIV
Serwis społecznościowy dla ludzi z HIV i chorych na AIDS. Dołącz do społeczności HIV, AIDS.
AIDS - (Acquired Immunodeficiency Syndrome) - Zespół nabytego niedoboru odporności - Jak zapobiegać, zarażeni HIV, Metody leczenia HIV i AIDS to wszystko w zPlusami.pl
HIV I AIDS to już nie tematu tabu! Nie obawiaj się o tym rozmawiać! Poznaj ludzi takich jak ty i zawiązuj znajomości! Tu znajdziesz wszystko o HIV i AIDS
Do twoje dyspozycji oddajemy - Forum HIV i Forum AIDS. Tematyczne grupy w których dowiesz się i spotkasz wartościowych i pozytywnych ludzi. Grupy AIDS i dużo artykułów o AIDS i HIV.
Polecamy: Wise | Blog IT |