zPlusami.pl Jedyna taka społeczność

O nas

Witamy w serwisie będącym tylko narzędziem do stworzenia nowej społeczności. Tolerancyjnej, mądrej i kulturalnej.
Serwis nie jest tylko dla zamkniętej grupy nosicieli wirusa HIV lub chorych na AIDS, każda osoba może dołączyć do naszej społeczności “zPlusem” :) Plusem użytkownika może być wiele jego cech, zdolności, ambicji, zalet i wad.

Oprócz gromadzenia społeczności serwis udostępnia wiele usług pomagających w komunikacji i wyrażaniu siebie i swoich uczuć.
Możesz założyć i pisać dziennik, dobierz odpowiednią skórkę do tematyki swojego bloga, zapraszaj znajomych, publikuj dokumenty zdjęcia i wszystko co chcesz nic Cię nie ogranicza.

Dyskutuj w tematycznych grupach, dziel się z innymi wiedzą i uczuciami, zakładaj własne grupy i zapraszaj innych do dyskusji.

Poszukaj ludzi podobnych do Ciebie, nawiąż znajomość, podziel się, pomóż … to proste!

zPlusami.pl to także coś więcej – to miejsce gdzie każdy z wirusem, chory lub nie ma szanse nawiązać przyjaźń i bez obaw dyskutować o swoich radościach i problemach.

Nie zmuszamy Cię do niczego – w Profilu nie musisz publikować żadnych osobistych danych, nawet swojego imienia (po prostu podaj jak chcesz by innych się do Ciebie zwracali), jeśli chcesz pozostajesz całkowicie anonimowy, to ważna rzecz dla zachowania twojej prywatności.

Czekamy na Twoje uwagi i propozycje. Mamy nadzieje, że razem uda nam się stworzyć zPusami.pl.

Dziękujemy
Zespół zPlusami.pl

© 2009 zPlusami.pl All Rights Reserved. Podziękowania
korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu
AIDS i HIV
Serwis społecznościowy dla ludzi z HIV i chorych na AIDS. Dołącz do społeczności HIV, AIDS.
AIDS - (Acquired Immunodeficiency Syndrome) - Zespół nabytego niedoboru odporności - Jak zapobiegać, zarażeni HIV, Metody leczenia HIV i AIDS to wszystko w zPlusami.pl
HIV I AIDS to już nie tematu tabu! Nie obawiaj się o tym rozmawiać! Poznaj ludzi takich jak ty i zawiązuj znajomości! Tu znajdziesz wszystko o HIV i AIDS
Do twoje dyspozycji oddajemy - Forum HIV i Forum AIDS. Tematyczne grupy w których dowiesz się i spotkasz wartościowych i pozytywnych ludzi. Grupy AIDS i dużo artykułów o AIDS i HIV.
Polecamy: Wise | Blog IT |